Vi er stolte av gjengen i Sølvrev. Under kan du bli enda bedre kjent med oss! Nysgjerrig på video? Send oss gjerne en melding i kontaktskjema under, så hjelper vi deg i gang!

sulten

de kreative menneskene

Portrett 7

Daniel Eikeland

Daglig leder

994 65 887
daniel@solvrev.no LinkedIn
Portrett 9

Terje André Helgheim

Markedsansvarlig, kunderådgiver og partner

970 99 832
terje@solvrev.no LinkedIn
Portrett 5

Sigurd Fossen

Regissør, klipper og partner

+47 993 25 811
sigurd@solvrev.no LinkedIn
Portrett 1

William Glandberger

Videofotograf, klipper og partner

+47 979 37 768
william@solvrev.no LinkedIn
Portrett 4

Christer Dyngeland

Kreativ produsent og tekstforfatter

+47 407 62 982
christer@solvrev.no LinkedIn
Portrett 8

Jens Petter Jensen

Kunderådgiver

+47 908 04 952
jenspetter@solvrev.no LinkedIn
Portrett 10

Marte Ytrehus Førde

Administrasjon

+47 415 41 478
marte@solvrev.no LinkedIn
Portrett 3

Carl Martin Storøy

Videofotograf og klipper

+47 959 77 034
carlmartin@solvrev.no LinkedIn
Portrett 2

Olve Austefjord

Markedskoordinator, videofotograf og klipper

+47 413 68 426
olve@solvrev.no LinkedIn
Portrett 6

Mariann Lunde

Konseptutvikler og tekstforfatter

952 75 481
mariann@solvrev.no LinkedIn

Send oss en melding: