Bli kjent med menneskene i Sølvrev!

Vi er stolte av gjengen i Sølvrev. Under kan du bli enda bedre kjent med oss! Nysgjerrig på video? Send oss gjerne en melding i kontaktskjema under, så hjelper vi deg i gang!

de kreative menneskene

Terje 1

Terje André Helgheim

Daglig leder og partner

970 99 832
terje@solvrev.no LinkedIn
Olafur 1

Olafur Nesse

Kunderådgiver

+47 917 23 112
olafur@solvrev.no LinkedIn
Jens 3

Jens Petter Jensen

Kunderådgiver

+47 908 04 952
jenspetter@solvrev.no LinkedIn
Marte

Marte Ytrehus Førde

Administrasjon

+47 415 41 478
marte@solvrev.no LinkedIn
Sigurd 2

Sigurd Fossen

Regissør/ klipper og partner

+47 993 25 811
sigurd@solvrev.no LinkedIn
William

William Glandberger

Videofotograf/ klipper og partner

+47 979 37 768
william@solvrev.no LinkedIn
Christer

Christer Dyngeland

Kreativ produsent og tekstforfatter

+47 407 62 982
christer@solvrev.no LinkedIn
Carl Martin 2

Carl Martin Storøy

Videofotograf og klipper

+47 959 77 034
carlmartin@solvrev.no LinkedIn
Olve

Olve Austefjord

Markedskoordinator, videofotograf og klipper

+47 413 68 426
olve@solvrev.no LinkedIn

Send oss en melding: